Peker Sportleistungszentrum Düsseldorf

Peker Sportleistungszentrum Düsseldorf

Proje Hakkında

  • 54 araçlık otopark
  •  6.557 m2 Arsa
  • 6.278 m2 yer üzeri
  • 25+5 yıl Fortuna Düsseldorf ile kira sözleşmesi

Fortuna Düsseldorf, fonksiyonel yeni bir binanın gerçekleştirilmesi için Peker GMBH ile profesyonel ve iddialı (hırslı) bir ortak bulmuş oldu.

Peker ile Fortuna Düsseldorf arasındaki işbirliğinin ana bileşeni, daha sonra kapsamlı, uzun vadeli bir sponsorluk paketi olacaktır. Planlanan işlevsel bina, tüm U19 ve U23 oyuncuları, lisanslı oyuncular ve ofis için yeni, profesyonel bir yuva haline gelmelidir. Fortuna böylece, genç yeteneklerin teşvik edilmesinin ve lisanslama alanı, U23 ve U19 arasındaki işbirliğinin optimizasyonunun orta ve uzun vadede başarıyı sağlaması amacıyla temel kaldıraçlardan biri olması için stratejik önceliklerini tutarlı bir şekilde uygulayacaktır.

6.557 m²’lik bir alanda üç kat üzerine yapılacak olan komplekste  lisanslı oyuncular, U23 ve U19 için fonksiyonel alanlar yerleştirilecektir, böylece ilk kez tek çatı altında çalışabileceklerdir. Keza aynı şekilde, halihazırda iki lokasyonda bulunan tüm ofisler de bu binadan merkezi olarak çalışacaktır. Güneş panellerinden oluşan bir çatı ve akıllı bir cephe yapısı, geleceğe yönelik, esnek ve sürdürülebilir tasarım konseptinin sadece iki unsurudur.

Proje Detayları
Yatırımcı Peker Investment GmbH
Lokasyon Düsseldorf / Almanya
Tamamlanma Tarihi
PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu