Peker Holding

Kurumsal

PEKER HOLDİNG

Şirket Profili

Fark yaratan, doğru projelerle öncü, güçlü, saygın, dünya standartlarında bir şirket olmayı hedefleyen Peker Holding, kazanmayı ve kazandırmayı amaçlarken, etik olmayı ve güvenilirliği de ilke edinmiştir. Anthill Residence, Sultan Makamı Çengelköy ve NEF Ataköy 22 gibi projeleriyle arsa geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Peker Holding, Bomonti Business Center projesinde hem arsa sahibi hem de yüklenici olarak faaliyet göstermiştir. Çamlıca, Maslak ve Tekirdağ / Yenice projelerini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin yanı sıra İngiltere ve Almanya’da da çok sayıda proje geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peker Holding, inşaat alanındaki faaliyetlerinde doğaya saygılı, İstanbul mimarisine katkı sağlayacak, mimari değeri olan projelere imza atmayı hedeflemektedir. Müşteri hakları ve memnuniyeti ise temel felsefesinin merkezindedir.

Peker Holding, projelerinde dünya standartlarının üzerinde olmayı ve değer katarak fark yaratmayı vizyon edinmiştir.

Kurumsal

Grubumuzun Temel Felsefesi

  • Yaptığımız her işte, her geçen gün gelişen dünyanın öncüsü olmak.
  • Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
  • Çevre duyarlılığına sahip projeler geliştirmek ve hayata geçirmek.
Peker Holding’in amacı, faaliyet gösterdiği her sektörde kendini yenilemek ve geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçiliği ilke edinmek ve kalite anlayışını üst düzeyde tutmaktır. Ana faaliyet alanı olan gayrimenkul sektöründeki amacı, çağın yeniliklerini takip etmek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

Peker Holding’in hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi açısından, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeleriyle sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markası ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak asıl amaçlarındandır.

Faaliyet Alanları

35 yıllık deneyimimizle gayrimenkulün yanı sıra turizm, teknoloji ve sigorta sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz.

GAYRİMENKUL

TEKNOLOJİ

YÖNETİM HİZMETLERİ

Kurumsal Politikalar

Yaklaşımımız

Projelerimizin tamamı yatırımcıların yüzünü güldürecek nitelikte olup, her durumda kazanç sağlamaktadır. İnşaat ve emlak piyasasının çok etkin olduğu ülkemizde yatırımcıya veya kullanıcıya kazanç getirmek en büyük tercih edilme sebebidir. Bunun beraberinde toplumsal değerler ışığında, insan faktörünün güvenliği, sağlığı, mutluluğu da ön planda tutmayı prensip edindik.

Sizleri mutlu edecek her alanda olabilmek adına hizmetlerimize kesintisiz devam edeceğiz.

Rakamlarla
Peker Holding

Önemli Kilometre Taşları
5

Faaliyet Alanı

6

Farklı Ülkede Faaliyet

35

Yılı aşkın tecrübe

20+

Uluslararası Proje

PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu