Teknoloji

Pek Automotive

PeK Automotive d.o.o. faaliyetlerini 2019 yılından bu yana Peker Holding bünyesinde sürdürmektedir. PeK Automotive Ljubljana’daki üretim tesislerinde, tarım ve güvenlik sektörleri için modern, yenilikçi teknolojiler içeren emniyetli Elektrikli Araçlar geliştirmekte ve üretmektedir.
TEKNOLOJİ

Pek Automotive

PeK Automotive d.o.o. faaliyetlerini 2019 yılından bu yana Peker Holding bünyesinde sürdürmektedir. PeK Automotive Ljubljana’daki üretim tesislerinde, tarım sektörlü için modern, yenilikçi teknolojiler içeren emniyetli Elektrikli Araçlar geliştirmekte ve üretmektedir.

PeK Automotive’in geliştirdiği Elektrikli Araçlar emniyetli, dayanıklı, maliyet etkin ve çevre dostudur. İçerdiği sensörler ve yapay zeka yeteneği sayesinde gerçek bir otonom sürüş sağlar. Bu da siz değerli müşterilerimize ilave konfor ve verimlilik sunar.

PeK Automotive sadece kendi ürünleri için değil, piyasadaki diğer kuruluşlar için de yüksek teknolojiler geliştirir. Araçlarımız çiftçilerin ve acil müdahale ekiplerinin birçok görev ihtiyacını tek başına gerçekleştirebilecek özelliklere sahiptir.

Detaylı Bilgi
Pek Automotive

Vizyon ve Misyon

PeK Automotive yenilikçi tasarımı, çevre dostu özelliği, maliyet etkin ve emniyetli yapısı ve dayanıklılığı ile tanınan modern Elektrikli Araçlar üretir.

PeK Automotive tarım ve güvenlik sektörleri için düşük voltaj ile çalışan akıllı Elektrikli Araçlar üretir. Araçlarımız çiftçiler ve acil müdahale ekiplerinin gereksinimlerini çevre dostu ve maliyet etkin bir şekilde karşılayan çeşitli işlemleri tek başına gerçekleştirebilir. Yenilikçi teknolojilerimizi kendi ürünlerimiz için geliştirmenin yanında, onları aynı zamanda diğer kuruluşların da kullanımına sunarız. Araçlarımız haberleşme ağlarına bağlı çalışır, üstünde bulunan birçok sensörü ve yapay zeka yeteneği sayesinde ulaştığı gerçek otonom sürüş sayesinde müşterilerimize ilave emniyet, konfor ve verimlilik sağlar.

Galeri

PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu