Rancho Paraiso Castle

Rancho Paraiso Castle (16+16, 7,081 m2 parsel alanı)

Proje Hakkında

Ana Villa

Ana ev binasında 3 kat ile ayrı girişli bir alt kot bulunmaktadır.

Ana katın giriş holü doğrudan muazzam güzellikte bir oturma odasına açılırken, oturma odası da sizi yüzme havuzuna götüren göz alıcı görkeme sahip bir terasa bağlanıyor.

Oturma odası, yemek odası ve bir barın da bulunduğu dinlenme alanının tümü aynı açık alanda  bulunurken; ayrı bir konumda bulunan mutfak da, bu kısmı çevreleyen aynı terasa erişim sağlıyor.

Özel banyo ve giyinme odasını da içeren ve mülkün harika terasına bir girişin de bulunduğu bir yatak odası bu katta yer alıyor. Bu ana evin en üst katında 4 yatak odası yer alıyor.

2 ebeveyn yatak odasının her birinin kendi özel banyo ve giyinme odası bulunurken, diğer 2 yatak odası için bir ortak banyo bulunuyor. Tüm yatak odaları, göz okşayıcı bahçenin yanı sıra dağ ve deniz manzarasının tadını çıkarabileceğiniz özel teraslara sahip.

-Alt kot-

Bu ana villada, bir alt kotu olan ayrı bir giriş bulunuyor. Alt kot, havuz alanına bakan bir oda içi yatak odasına sahip.

 -Misafirhane-

Bu villa kompleksinde yer alan ikinci ev, misafirhane olarak değerlendirilebilecek 3 katlı daha küçük bir villa.

Evin antresi 2 yatak odasının, 2 banyonun, özel giyinme odalarının ve terasların bulunduğu ana kata açılıyor. Evin bu kısmı, ana villa ile ortak kullanılan yüzme havuzuna bağlantılıdır.

Oturma ve yemek odası alanı, aslında, bodrum kotunda bulunuyor. Ayrı bir yemek odası ve oturma odası ile bir spa odası mevcut.

Bu görece küçük villanın en üst katında, ebeveyn yatak odası ile oldukça büyük bir banyo, giyinme odası ve dinlenme odası bulunuyor. Katta, aynı zamanda, muhteşem manzaraların tadını çıkarabileceğiniz geniş bir teras da mevcut.

-Müştemilat-

Bu harika komplekste bulunan son ev ise, aslında, personel daireleri olarak değerlendirilen bir müştemilat binası. Binada biri alt kısımda, ikisi üst kısımda olmak üzere 3 daire bulunuyor.

Proje Detayları
Yatırımcı Peker Holding
Lokasyon İspanya
PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu