Nef 22 Ataköy

Nef 22 Ataköy

Proje Hakkında

İstanbul’da, Avrupa Yakası’nın huzur veren semti Ataköy’de yepyeni bir yaşam konsepti, Nef Ataköy 22 ile hayata geçiyor.

Peker Holding’in arazi sahibi olduğu ve projesini geliştirdiği Nef22 Projesi Sign of the City Awards 2016 En İyi Rezidans ödülünün sahibidir.

Proje, 1955 yılında kurulduğu fünden bu yana gerçekleştirdiği prıjelerle bir çok uluslararası ödüle sahip, dünyanın önde gelen prestijli mimarlık firmalarından biri olan HOK Washington DC imzasını taşıyor.

Yaklaşık 25.000 m2 arsa alanı üzerinde yer alan, 18 katlı konut, ofis ve otel olmak üzere 6 bloktan oluşan Nef Ataköy 22, İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Florya, Yeşilköy ve Bakırköy’ün tam kesiştiği noktada, Ataköy’de hayata geçiyor. İstanbul Kültür Üniversitesi’nin hemen yanında, Dünya Ticaret Merkezi ile CNR Expo Fuarı gibi iş dünyasının önemli merkezlerine komşu olan projede 45 ile 234 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra her geçen gün değerini artıran Ataköy’e, özlenen ev hayatı, iş hayatına yön veren ofisler ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek mağazalar Nef Ataköy 22 ile geliyor.

Proje Detayları
Yatırımcı Peker GYO A.Ş.
Lokasyon İstanbul / Türkiye
Yüklenici Firma Timur Gay. Gel. A.Ş.
PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu