ERFT Quartier

ERFT QUARTIER

PROJE HAKKINDA

Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Bölgesi’ndeki Grevenbroich şehrinde yer alan 7.500 m2 brüt kapalı inşaat alanına sahip projedir. 2.016 m2 büyüklüğündeki arsa üzerinde geliştirilen projede toplam 4.220 m2 kiralanabilir/satılabilir inşaat alanı bulunmaktadır. 29 daire, 1 kafeterya ve 48 araçlık otoparktan oluşan ve inşaatına 2021 yılı ilk çeyreğinde başlanan projenin 2023 yılı ikinci yarısında tamamlanması beklenmektedir.

Projeye 400 m mesafedeki tren garından, Düsseldorf ve Köln’e ulaşılabiliyor.
Köln’e 35 km, Düsseldorf’a 25 km uzaklıkta bulunan proje, Uluslararası Düsseldorf Havaalanı’na 35 km uzaklıkta bulunuyor.

Almanya’da Düsseldorf – Mönchengladbach – Köln şehirlerinin ortasında, Neuss şehrine bağlı, 63.000 kişilik nüfusunun %10’unu Türklerin oluşturduğu Grevenbroich, eski zamanlardan beri “Castle Town” yani “Eski Kale” olarak adlandırılıyor.
Avrupa’nın en büyük yerüstü kömür madenini (Garzweiler Maden Ocağı) sınırları içerinde bulunduran şehir, çıkarılan kömürden yine aynı bölgede bulunan termik santrallerde elektrik üretilmesi nedeniyle “Enerjinin Başkenti” olarak tanımlanıyor.
İş alanları ve istihdam olanakları ile gelecek vaat eden Grevenbroich’te, bölgenin en büyük alüminyum fabrikası Hydro Aluminyum AG da yerini alıyor.
1887 yılında konut olarak inşa edilen ve bugün müze olarak kullanılan Villa Erckens, Langwaden Manastırı, Wilhelm Manastırı, Peter ve Paul Parish Kilisesi, eski belediye binası, Grevenbroich Kalesi şehrin kültürel mirasını oluştururken, geniş yeşil alanlar, büyülü ambiyansa sahip oIan Hamilton Finlay Park’ı, zengin gastronomisi keyifli vakit geçirmek isteyenlere farklı alternatifler sunuyor.

Proje Detayları
Yatırımcı Peker Investment GmbH
Lokasyon Bahnstrasse / Montzstrasse 41515 Grevenbroich / Almanya
Tamamlanma Tarihi 2023
PEKER HOLDING

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sok. No:8
Bomonti Business Center Şişli İstanbul

+90 212 444 32 64

info@pekerholding.com

Bilgi Talep Formu