Luftfahrt

Luftfahrt

Peker Havacılık

Peker Havacılık faaliyetlerini 2016 yılından bu yana Peker Holding bünyesinde sürdürmektedir.

Peker Havacılık tecrübeli ekibi ile yolcularına güven, konfor ve lüksü bir arada sunan Challenger 850 tipi uçağı ile tek ve çok bacaklı uçuş programlarını uygun uçuş planı ve organizasyonla gerçekleştirmektedir.

Challenger 850’nin özel mutfağından soğuk ve sıcak tatlar özenle hazırlanmış lezzetler sizin için her zaman servise hazırdır.

Mehr Informationen
Peker Havacılık

Vision und Mission

Peker Holding’in amacı, faaliyet gösterdiği her sektörde kendini yenilemek ve geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçiliği ilke edinmek ve kalite anlayışını üst düzeyde tutmaktır. Ana faaliyet alanı olan gayrimenkul sektöründeki amacı, çağın yeniliklerini takip etmek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

Peker Holding’in hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi açısından, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeleriyle sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markası ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak asıl amaçlarındandır.

Fotogallerie

PEKER HOLDING

Kontaktieren Sie uns für weitere Informationen.

Cecilienallee 17, 40474 Düsseldorf

+49 2181 7573838

info@pekerholding.com

INFORMATIONSANFRAGEFORMULAR