ARAMA ALANI

Sultan Makamı Çengelköy

YEŞİL İLE MAVİNİN, LÜKS VE KONFORUN BULUŞTUĞU MEKAN

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Proje Detayları:

Sultan Makamı, Boğaz’ın en güzel ve eşsiz manzarası ile şımartılmak isteyenler için tasarlanmış nitelikli ve özellikli bir projedir.

Arsa Sahibi
Peker Holding
Ülke
Biten Projeler Türkiye, Türkiye
Lokasyon
İstanbul
Yatırımcı:
Peker Holding
Teslim Tarihi:
2015
Yüklenici:
Delta Proje İnşaat

PROJE HAKKINDA

Sultan Makamı, Boğaz’ın en güzel ve eşsiz manzarası ile şımartılmak isteyenler için tasarlanmış nitelikli ve özellikli bir projedir. Estetiği, huzuru, lüksü, konforu, tasarımla birleştiriyor ve size tüm bunları 67.000 m2 lik bir alan içine sığdırarak kendi cennetinizi yaratıyor.

%85’i yeşil alana ayrılmış olup, 7/24 özel güvenlik altında 35 bloktan oluşan toplam 79 bağımsız konut mevcuttur. Yaşam alanınızda ihtiyacınız olan her konforu biz sizin yerinize düşündük. 5000 m2 lik sosyal kulüp ve tesislerimizde çocuk parkı, kreş, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu, fitness, spa ,cafe-restoran, çok amaçlı aktivite odaları mevcut.

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, lüksün yeni adresi...

İstanbul’un trafik sorununu da sizler için minimuma indirmek istiyoruz. Bu nedenle İstanbul’un en merkezi lokasyonlarına ve havalimanlarına ulaşımınızı kolaylaştıracak 4 adet Mercedes Vito araçlarımız konut sahiplerinin hizmetinde.

Ayrıcalıklar sadece bu kadarı ile de sınırlı değil. Boğaz’a nazır yaşama lüksü, aynı zamanda boğaz ulaşımı sayesinde evinize daha da değer katar. Sultan Makamı size özel 7/24 kullanabileceğiniz 2 adet lüks tekne ile boğaz hattına ulaşımınızı ve bu esnada İstanbul’un büyülü atmosferi ile size pozitif enerji verir.

Hayatınız hiç bu kadar mükemmel olmamıştı...

Tüm bu hizmetler sizi değerli bir lokasyonda, keyifle oturacağınız bir ortama davet etmek için. Amacımız  bizlerin sunduğu bu hizmetleri sizlerin büyük bir keyifle kullanmanız ve bu değerli projeye daha da değer katmanızdır.

Bu ayrıcalıkların hepsi görülmeye ve yaşanmaya değer. Çünkü değerlisiniz.