ARAMA ALANI

Bomonti Business Center

İş Dünyasının yeni gözdesi

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Proje Detayları:

Tasarımı ve mimarisi ile pek çok projeden ayrışan Bomonti Business Center, iş hayatında fark yaratıyor.

Arsa Sahibi
Peker Holding
Ülke:
Türkiye
Lokasyon
İstanbul
Teslim Tarihi:
2013
Yüklenici:
Peker Holding

PROJE HAKKINDA

Peker Grup güvencesi ile yapılan Bomonti Business Center, 29 kat ve 84 bağımsız bölümden oluşuyor. Ofislerdeki lüks ve konfor yatırımcıları cezbediyor. Peyzaj mimarı Nilüfer Temel tarafından tasarlanan peyzaj çalışması, özenle yorumlanmış yeşilliği, manolya ve yaseminlerle renklendiriyor, çepeçevre donatılmış benzersiz bir bahçe keyfi yaşatıyor.

Bomonti Business Center’da ofis sahiplerinin kullanımı için ortak toplantı odaları, spor salonları, IT ihtiyaçları için veri depolama ve kopyalama sunucuları her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere hazırlandı.7/24 uzman güvenlik ekibi ve yüksek teknolojili görüntüleme & alarm sistemleri ile güvenlik kavramını en üst seviyede yaşama imkanı sağlıyor.

Tüm ofis çalışanlarının her an ulaşabilecekleri konsiyerj ve resepsiyon hizmetleri ile, beklentilerin üzerinde bir yönetim sistemi uygulayarak, hak ettiğiniz ihtişamı yaşatıyor.

Yüksek Standartlarda Ofis Hayatı

Ofisler, çalışanların motivasyonlarını en üst seviyeye çıkaracak konforlu ve rahat ortamı sağlamak için dizayn edildi. Cephe dizaynı yapılırken, tüm statik hesaplamaları bu detay ile şekillendi. Her ofis, güvenlik duvarını aşmadan, yarı açılabilir camlar sayesinde, doğal hava sirkülasyonu yapabilme imkanı sağlıyor. Uzun bir zaman diliminin geçirildiği ofislerde, doğal hava akımı ile çalışanların ortamı ferahlatılarak, onlar için rahat ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunuluyor. Ofis alanları, shell-core olarak teslim edilmekte, talebe yönelik olarak iç dekorasyon yapılabilmektedir.

Yoğun iş temponuzu rahatlatacak tüm detaylar sizin için  düşünüldü. Bomonti Business Center, ofis çalışanlarının ortak kullanımları için tahsis edilmiş, rezervasyon sistemi ile  organize edilen toplantı odaları, kullanıcıların tüm ihtiyaçları  için ulaşabilecekleri konsiyerj hizmeti ve diledikleri zaman  kullanabilecekleri fitness salonu gibi birçok ihtiyaca yönelik  fonksiyonu içinde barındırıyor. Çevre düzenlemesi ve özgün peyzaj tasarımı ile bir ofis binasının çok ötesinde bir yaşam alanı sunuyor.

Fark Yaratan Özellikler

Bomonti, kentsel dönüşümün ve yenilenmenin en yoğun yaşandığı bölge olması sebebi ile pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Bomonti Business Center’ın, İstanbul’un trafik sorununu, en aza indiren bağlantı tünellerine 100 m. mesafede olması, çevreyolu ve havalimanlarına en kısa sürede ulaşım imkanını sağlıyor.

İstanbul’a hakim bir noktada olması sayesinde bir yandan Boğaziçi, diğer yandan da Haliç’in eşsiz manzarası, projeye ayrı bir değer katıyor. Bulunduğu lokasyon, İstanbul’un turistik, sosyal ve kültürel buluşma noktaları olan Taksim, Şişli ve Beşiktaş’a 5 dakikalık mesafededir. Toplu taşıma & ulaşım olanaklarının en sık kullanıldığı metrobüs ve metro duraklarına 10 dakikalık yürüme mesafesi ile performans yönetimine de katkıda bulunuyor.

Amacımız hem yatırımcıyı, hem de çalışanları lüks ve konforla buluşturmak…