ARAMA ALANI

Anthill Residence

ŞEHRİN TAM KALBİNDE BİR "EV"DEN ÇOK DAHA FAZLASI...

  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio
  • portfolio

Proje Detayları:

Anthill Residence, 54 katlı iki kuleden oluşuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan standart yapısının yanı sıra, esnek ve modüler planlama prensibine sahip yapısı ile daireler birleştirerek 5+1'e kadar farklı daire tipleri elde etmek de mümkün.

Arsa Sahibi
Peker Holding
Ülke:
Türkiye
Lokasyon
Bomonti
Teslim Tarihi:
Yüklenici:
Ant Yapı

PROJE HAKKINDA

Anthill Residence, 54 katlı iki kuleden oluşuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan standart yapısının yanı sıra, esnek ve modüler planlama prensibine sahip yapısı ile daireler birleştirerek 5+1’e kadar farklı daire tipleri elde etmek de mümkün.

Konut kulelerinin dışında sosyal tesisler, kapalı otoparklar, depolar ve teknik mahallerden oluşan bodrum katları ile bir butik çarşı da rezidansda yer alıyor. Akıllı ev konsepti ile duygusal zekanın (EQ) birleştiği, her türlü ev otomasyonun kurulumuna uygun alt yapısı, açık kapalı spor alanları, kapalı kayak pisti, yüzme havuzları ile fitness center ve spa gibi zengin sosyal imkanları ile Anthill Residence rüya gibi bir yaşam sunuyor.

Hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar Anthill Residence'da...

Avrupa Yakası’nın en hareketli merkezlerinden bir olan Şişli Bomonti Anthill arsasının hemen yanında bulunan Dolmabahçe-Bomonti Tüneli ile trafiğe girmeden birkaç dakika içerisinde denize ulaşmak mümkün. Piyalepaşa-Kağıthane Tünel ile de Haliç, Tem ve FSM bağlantı yollarına kolayca ulaşılabiliyor.

Farklı ihtiyaçlar için farklı alternatifler...

Hizmet, işletme ve kiralama konusunda lider firma Frasers Hospitality ile anlaşma sağlayarak, projeye farklı bir boyut ve değer katıyoruz. Fraser Place, Anthill Istanbul adıyla markalanan projede, profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin yanı sıra uzman kadrosu ve geniş portföyü ile kısa ve uzun dönem kiralamalar için en kaliteli hizmeti sunuyor.

Projede 20. kattan itibaren Marmara Denizi, Adalar, Haliç manzarası, ortalama 30. kat ve üstünde de Boğaz manzarası başlamakta olup, fiyatlar kata, konuma ve cepheye göre değişmektedir.

1+1 daireler 86-88 m2 arasında değişmekte olup, köşe ve ara daireler olmak üzere 2 tiptir. 2+1 daireler ise, 99-111 m2 arasında değişmekte olup, ebeveyn banyolu, wc+banyolu ve tek banyolu olmak üzere, ara ve köşe dairelerden oluşur.